Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna zajmuje się korektą szeroko pojętych defektów estetycznych o rozmaitym podłożu takich jak: blizny, rozstępy, otyłość cellulit, starzenie skóry. Zabiegi te są wyłącznie pozachirurgiczne, więc nie wymagają pobytu w szpitalu i są wykonywane ambulatoryjnie

Dlatego dbając o bezpieczeństwo jak i komfort naszych klientów w naszym gabinecie pracujemy na polskich oraz niemieckich urządzeniach, które są cenione na całym świecie.

Skin Solution to światowa nowość na rynku medycyny estetycznej. Jest to rewolucyjne urządzenie w redukcji zmarszczek mimicznych, polepszeniu elastyczności skóry oraz poprawie owalu twarzy. Każda końcówka z igłami przeznaczona do zabiegu jest sterylnie zapakowana i przeznaczona tylko dla jednego klienta, dzięki temu rozwiązaniu klient nie musi martwić się o ryzyko przeniesienia flory bakteryjnej. Efekty zabiegów są zdumiewające i porównywalne do liftingu bez skalpela.

Kolejnym urządzeniem w naszym gabinecie jest profesjonalny sprzęt marki HEBE. Jest efektem długoletniego doświadczenia i praktyki, odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających klientów. HEBE jest cenioną marką nie tylko w Polsce lecz i za granicą. Urządzenie posiada wymagane badania oraz certyfikaty w tym NOT potwierdzające innowacyjność.

Posiadamy również laser medyczny E-LIGHT (IPL + RF BI POLAR). Jest to nowoczesne, zaawansowane technologicznie urządzenie wykorzystujące energię świetlną w zabiegach kosmetycznych i medycznych. Efektem współdziałania IPL i fal radiowych jest głębsza penetracja w warstwy skóry właściwej. Praca e-lightem to szybszy efekt końcowy, co przekłada się na mniejszą ilość zabiegów, dużą rozpiętość możliwych zastosowań i satysfakcję klientów.W urządzeniu E-Light zminimalizowano odczucia bólowe pacjenta, co jest niezwykle istotne, ponieważ osoby bardzo wrażliwe na ból często rezygnują z zabiegu w obawie przed nieprzyjemnymi odczuciami. POSIADA UNIJNY CERTYFIKAT URZĄDZENIA MEDYCZNEGO CE CO WYRÓŻNIA NAS WŚRÓD KONKURENCJI.

Najskuteczniejsza medycyna estetyczna Białystok tylko u nas.